Maeonisium - The Nalini Singh based world...
Szia!

Üdvözöllek az oldalon.
Kérlek regisztrálj itt a fórumon, igényelj karaktert, jó játékot kívánok és kellemes időtöltést Smile
Ha nem értesz valamit, böngészd át az oldal tartalmát, ha még nem tetted meg, vagy fordulj az Adminhoz segítségért.

Szép Napot!
Ayasha Dixon (Admin)
Maeonisium - The Nalini Singh based world...
Szia!

Üdvözöllek az oldalon.
Kérlek regisztrálj itt a fórumon, igényelj karaktert, jó játékot kívánok és kellemes időtöltést Smile
Ha nem értesz valamit, böngészd át az oldal tartalmát, ha még nem tetted meg, vagy fordulj az Adminhoz segítségért.

Szép Napot!
Ayasha Dixon (Admin)



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Sarah-Jane Hobbs
Mayby Aldross Empty2015-10-08, 23:09 by Sarah-Jane Hobbs

» Pandaemonium - Démonok és félvérek városa
Mayby Aldross Empty2015-10-03, 06:51 by Ayasha Dixon

» Félvérek - A változatosság gyönyörködtet...
Mayby Aldross Empty2015-09-29, 17:54 by Ayasha Dixon

» Démon - Az alvilági csodák...
Mayby Aldross Empty2015-09-29, 17:54 by Ayasha Dixon

» Acheron Parthenopaeus
Mayby Aldross Empty2015-09-24, 00:05 by Acheron Parthenopaeus

» Kagan Ward
Mayby Aldross Empty2015-09-22, 18:49 by Kagan Ward

» Ayasha Dixon
Mayby Aldross Empty2015-09-21, 19:26 by Ayasha Dixon

» Calya Reddington
Mayby Aldross Empty2015-09-20, 17:01 by Ayasha Dixon

» Aaron Weed - Patrol
Mayby Aldross Empty2015-09-18, 17:20 by Aaron Weed

Top posters
Ayasha Dixon
Mayby Aldross I_vote_lcapMayby Aldross I_voting_barMayby Aldross I_vote_rcap 
Eban Nahuel Barnes
Mayby Aldross I_vote_lcapMayby Aldross I_voting_barMayby Aldross I_vote_rcap 
Ylvia Leineer
Mayby Aldross I_vote_lcapMayby Aldross I_voting_barMayby Aldross I_vote_rcap 
Acheron Parthenopaeus
Mayby Aldross I_vote_lcapMayby Aldross I_voting_barMayby Aldross I_vote_rcap 
Vaughn D'Angelo
Mayby Aldross I_vote_lcapMayby Aldross I_voting_barMayby Aldross I_vote_rcap 
Mesélő
Mayby Aldross I_vote_lcapMayby Aldross I_voting_barMayby Aldross I_vote_rcap 
Lolaya
Mayby Aldross I_vote_lcapMayby Aldross I_voting_barMayby Aldross I_vote_rcap 
Camui Gackupo
Mayby Aldross I_vote_lcapMayby Aldross I_voting_barMayby Aldross I_vote_rcap 
Mira Rose
Mayby Aldross I_vote_lcapMayby Aldross I_voting_barMayby Aldross I_vote_rcap 
Lionell Dareneall
Mayby Aldross I_vote_lcapMayby Aldross I_voting_barMayby Aldross I_vote_rcap 
Cseréket a chatben kérhettek :)


Mayby Aldross WUuDECys


Mayby Aldross 1u1GGfis






















 

 Mayby Aldross

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Mayby Aldross

Mayby Aldross


Kor : 23

Mayby Aldross Empty
TémanyitásTárgy: Mayby Aldross   Mayby Aldross Empty2015-09-13, 13:48

  Mayby Aldross
Alap adatok

[You must be registered and logged in to see this image.]


Teljes név: Mayby Aldross
Becenév: May,
Gúnynév: -
Születési idő: 1992.06.14
Kor: 23
A tulaj elérhetőségei: Facebook: E-cho chan)

Megjelenés


Magasság & Testsúly:
 
Emberként: 52kg || 157 cm
Szemszín: kékes zöld
Bőr/Hajszín: bőre szép barna haja pedig hosszú vörös, amit általában kiengedve hord. Változó, hogy egyenes vagy göndör.
Öltözködés: Nagyon szereti azokat a ruhákat, amik nőiesek, de kényelmesek. Nem igazán mutogatja, magát nem rá vallana. Színekben inkább a sötétebb színek nyerik el a tetszését, de persze van világos ruhája is csak ritka. Nagyon ritka Magas sarkú a lábán inkább a lapos talpúakat pártolja. Az égszerek is ritkán láthatóak, de azért vannak neki. Ritkán van igazán bombázó ruhába azt sem azért veszi fel mert bárkinek tetszeni akarna vagy magára karja vonni a figyelmet. Inkább csak ahhoz van kedve habár figyelem felkeltésnek sem rossz, ha azt akarja az ember.
Kiegészítők : legyező, illetve egy nagy virág amit általában a hajában hord. Mind a kettőt fegyverként is tudja használni
Sebhely:
Tetkó/Piercing:
További képek:
[You must be registered and logged in to see this image.]


Személyiség


Eleinte cserfes, kalandvágyó, kíváncsi voltam igazán eleven és boldog szerintem senki nem hinné, hogy ilyen voltam valaha. Mostanra ez megváltozott. Rideg és jeges vagyok olyan aki senkit nem enged a közelébe és a bizalmába. Természetesen nem lehetetlen feladat a bizalmamba kerülni, de nagy kihívás senki nem akar ilyen nehéz dolgokat. Képes vagyok mosolyogni lévén anyám vérének, de az nem egyenlő azzal, hogy boldog is vagyok inkább amolyan megtévesztés. Nyugodt típus vagyok nem igazán lehet kihozni a sodromból de szerintem az érzelem mentesség a nyugodtság és a hidegvért mind egy TK-Cell mentált jellemez.

Vallás és Ideálok

Szexuális beállítottság: Hetero
Vallás:
Babonák: ismeri őket de egyikben sem hisz
Általános tévhitek:  Mintha egyszer valami érzelem foszlány látszódott volna rajta vagy inkább a teli hol játéka volt? Fene se tudja


Életstílus és Szokások


Lakása/Háza:
[You must be registered and logged in to see this image.]
Háziállat/Egyéb tulajdonok:
Hobbijai:
Szokások: az edzés és a séta ez a kettő ami elég gyakori az életében

Képességek

Képességek: Tk-cell mentálok képességei illetve a folyékony anyagokat tudja irányítani, megszilárdítani, szétbomlasztani, azaz teljes hatalma van a folyékony anyagok felett legyen az bármi. Víz, olvadt jég, olaj, vér stb.
Erősségei: elég jól használja a fegyvereit, illetve a mentálok képességeit illetve egyedi kepeségeit is amit állandóan fejlesz. Hajlékony és csendes ami igen jól jöhet neki néha
Gyengeségei/Félelmei: egy mentál nem fél hiszen nincsenek érzelmei amik befolyásolják. De azért mondjuk azt, hogy nem esne jól neki, ha a legyezőjét vagy a kis virágját elhagyná. Illetve van egy tőre az, amit még úgymond becsben tart. Az, hogy nem fél semmitől talán a gyengéje is a félelem egy hasznos dolog tudatja mikor fújjon az ember visszavonulót.
Család
Családtagok:

Anya: Katlyn Aldross - halott
Apa: Rayen, a többi ismeretlen számára
Testvérek: -
Egyéb hozzátartozók: -
Történelem

Klánok és Rangok, Besorolások:
Klán neve: Mentálok
⋅  Rang: TK-Cell [*engedélyezve Ayasha által]
Előtörténet:
Kezdhetném azzal, hogy mikor és hol születtem. Igen végül is logikus lenne, de azt hiszem az előtte lévő eseményekről is kell tudni egy pár dolgot, különben nem lesz tiszta a kép. Akkor kezdem is ezzel. Anyám egy E besorolású, azaz érzelmekkel rendelkező mentál volt. Míg apám ugyanúgy, mint én TK-cell besorolásban tevékenykedett. Anyám beleszeretett az apámba, de természetesen az apám semmit nem érzett iránta. Egy szenvedélyes éjszakát töltöttek együtt legalábbis anyám ezt mondta. De, ha engem kérdeztek apám még ezt sem élvezte habár valahogy itt vagyok, úgyhogy passz. Persze azonnal teherbe esett és úgy örült ennek, mint semmi másnak. Elmondta persze az imádott férfinak a jó híreket, aki csak annyit mondott: Én nem akarok ebben részt venni és ezzel már menni is akart. Anyám visszatartotta, hogy valami emléket hagyjon hátra, amit adhat a gyermeknek, hogy enyhítse apja iránti kíváncsiságát. Nagy nehezen belement, de cserébe annyit kért, hogy a gyermek semmit ne tudjon róla így a nevét sem adja neki. Ezzel elment, és ahogy megtudta, hogy lány lesz a gyermek küldött egy legyezőt és egy virágot mellé egy kis levelet. A virág végén egy tű van amelyet egy kis kupak véd a tű feltudja szívni a mérgeket illetve a gyógyító szereket egyaránt. A legyező reteszeibe pedig port lehet tenni, amelyek a tulaj akaratától függően előjönnek. Remek a kábításra vagy a csábításra. Anyám eltette ezeket, mert remélte én is olyan leszek, mint ő. Érzelmekkel teli és boldog. Természetesen 5 éves koromig ez így is volt. Vidám és kíváncsi illetve rendkívül makacs. Anyám annyira örült, hogy ilyen vagyok, és remélte nem változom meg. Persze egyfolytában az apám után érdeklődtem. Milyen volt mért nincs itt stb. Nagy nehezen elmondta, hogy Rayen-nek hívták és odaadta az ajándékokat, amiket ő küldött de, hogy nem kiegészítő, hanem fegyver is azt nem árulta el nekem. Egyelőre én megelégedtem az apró csecse-becsékkel és az óta szinte szüntelenül nálam vannak. Miután elmúltam 5 minden megváltozott. Elkezdtek előjönni olyan képességek, amiket anyám csak egy valakitől látott ez előtt. Az apámtól és az érzelmeim mintha semmivé lettek volna. Porrá őrölte az idő. Teljesen megváltoztam. Hideg lettem és jeges. Még vele, a saját anyámmal szemben is. Kérlelt tőlem egy mosolyt, de erre sem voltam képes. Ekkor térdre esett és zokogni kezdett. Fejét a vállamra hajtotta és csak sírt. Én pedig csak bambán bámultam magam elé, mint egy rongybaba. Anyám sírva kérlelt ne legyek olyan, mint az apám. Rideg gyilkos, aki nem érez semmit. Sem rosszat sem jót sem örömöt sem bánatot. Teljesen belebetegedett abba, hogy semmi érzelem nincs az arcomon, az ő boldog és állandóan ide-oda menő kislánya eltűnt és helyette jött egy kegyetlen érzelemmentes kisgyerek. Most már biztosan tudta nem leszek olyan, mint ő. Nem tudok érzelmeket kifejezni magamból és csak egy dologhoz értek igazán. Érzelem nélküli gyilkolás. Próbált ezzel megbarátkozni és így elfogadni. De egyszerűen nem volt rá képes állandóan az apámat látta bennem, aki csak úgy itt hagyta őt és az óta sem látta. Nem akarta, hogy én is ezt tegyem, vele beleroppanna, ha újra át kéne azt élnie, hogy a legjobban szeretett ember nem is foglalkozik vele. Egyre jobban felemésztette ez a dolog. Elkezdett remegni a szemei pedig véresek lettek. Olyan volt akár egy elmebeteg vagy hasonló. Bár E besorolású mentál volt mégis az érzelmek voltak azok, amik teljesen felemésztették őt. 10 éves koromban teljesen felmondta anyám szervezete a szolgálatot. Beleroppant az őrlődésbe. Nem tudta tovább elviselni azt, hogy teljesen egyedül maradt és nem lehet anya úgy igazán pedig ez volt minden álma. Saját magát okolta, amiért ilyen vagyok és amiért ő nem képes engem tovább kísérni utamon. Utolsó szavai hozzám ezek voltak: „Az érzelmek nem csak gyengébbé, de a lehető legerősebbé is tudnak tenni… próbáld meg..” Ezekkel a szavakkal hagyott engem hátra a hatalmas ház nappalijában. Közelebb mentem hozzá és pár perecig csak némán bambultam anyám halott testét. Megfogtam a kezét és kihúztam a nappaliból, hogy eltemessem közben pedig egy könnycsepp gurult végig az arcomon. Ez volt az egyetlen alkalom, amikor valami érzelemféleség tört elő bennem. Azóta ebben a házban élek nem messze anyám sírjától, amit a közeli erdőbe készítettem el. Felnőttem és rájöttem a kis kiegészítőim valódi erejére. Apám kilétére az óta már egyáltalán nem vagyok kíváncsi, de azért mondjuk azt, hogy hasznosak azok, amiket kaptam tőle. Saját magamat edzettem, mint képesség ügyileg mind a fegyverek használatában. Készítettem magamnak egy kis tőrt is ezek mellé mert úgy gondoltam illene hozzájuk. Ritkán használom eme kis fegyvereket, hiszen a mentális képességeim elég fejlettek ahhoz, hogy elég legyenek egy esetleges csatában. A múltamról nem beszélek, és sosem gondolok rá. Egyedül a fejlődésre és a képességek tökéletesítésére koncentrálok semmi másra. Hogy újra képes-e leszek valami érzelemféleségre? Nem tudom… valószínűleg nem lesz olyan, aki képes lenne kihúzni belőlem bármit. Az, hogy mosolygok nem egyenlő a boldogsággal az hogy csak bambulok nem egyenlő az unalommal. Nem érzek semmit és nem is akarok. Az, ha megpróbál valaki közeledni felém mégis ennek ellenére és sikerül valamit is kihúzni belőlem annak gratulálni fogok de ennek az esélye szerintem nulla. Meglátjuk a dolgok még csak most kezdődnek le igazán.        
Vissza az elejére Go down
Ayasha Dixon
Admin
Admin
Ayasha Dixon


Kor : 21

Mayby Aldross Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mayby Aldross   Mayby Aldross Empty2015-09-13, 14:43

ELFOGADVA/ENGEDÉLYEZVE

Gratulálok! Gyönyörűen megoldottad azt, hogy a TK-Cell képességei hogyan kerültek a felszínre és nyomták el az érző részt. Az anyja őrülete is egy izgalmas rész volt, meg is könnyeztem a kislány hirtelen elhidegülését Very Happy
Nekem nagyon tetszett, így tovább Smile
Egy kérdést engedj meg, az apja mehet Canon karakternek?
Vissza az elejére Go down
http://maeonis.roleaddict.com
 
Mayby Aldross
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Maeonisium - The Nalini Singh based world... :: Iratok :: Karakterlapok :: Mentálok-
Ugrás: